Ze stron banków:

Interfejs Mobilny Internet BankinguInterfejs Mobilny jest rozszerzeniem programu Internet Banking, umożliwiającym klientom banku obsługę rachunków na urządzeniach mobilnych: telefony typu smartfon oraz tablety z dostępem do sieci Internet. Intuicyjny interfejs graficzny systemu, dający możliwość obsługi palcem, sprawia, że zarządzanie finansami jest łatwe, wygodne i przyjemne. Interfejs Mobilny Internet Bankingu działa równolegle z tradycyjnym sposobem dostępu do bankowości internetowej.

 

Korzyści banku

  • rozszerzenie przez bank oferty dostępu do rachunków o urządzenia mobilne,
  • proste i szybkie uruchomienie usługi, po podjęciu decyzji przez bank,
  • brak kosztów wdrożenia (do uruchomienia wykorzystywana jest istniejąca infrastruktura informatyczna),
  • uproszczenie wdrożenia poprzez wykorzystanie tych samych identyfikatorów i haseł nadanych klientom w programie Internet Banking,
  • możliwość zainteresowania ofertą Banku nowych grup klientów,
  • umocnienie nowoczesnego wizerunku banku.

Internet Banking Mobilny - Interfejs Mobilny Internet Bankingu

 

Bezpieczeństwo

Operacje wprowadzane przez telefony i tablety z wykorzystaniem Interfejsu mobilnego są rejestrowane w czasie rzeczywistym w systemie bankowym na rachunku klienta (brak zwłoki w rejestracji operacji). Podobnie zmiany wprowadzone na rachunku klienta przez bank, są natychmiast widoczne w programie podczas obsługi na urządzeniach mobilnych. Dane przesyłane pomiędzy urządzeniem klienta a systemem bankowym są szyfrowane. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, czynności związane z parametryzacją i definiowaniem przelewów wymagają podania dodatkowego hasła jednorazowego.
Więcej szczegółów dotyczących rozszerzenia programu Internet Banking o Interfejs Mobilny udziela Dział Handlowy Novum, pod numerem telefonu  86 216 98 00.

QR przelew QR przelewy QR przelew QR przelewyQR przelew QR przelewy, bankowośc mobilna internet banking mobilny