Ze stron banków:

ITBANK2020

Nagrody

IT-BANK-2020

Nagroda specjalna dla Zakładu Usług Informatycznych Novum za I miejsce w Rankingu IT@BANK 2020 w kategorii "Lider rozwiązań IT dla instytucji finansowych". To trzecia z rzędu nagroda przyznana przez redakcję „Miesięcznika Finansowego BANK”. Jak co roku w rankingu przyznano nagrody główne, specjalne i wyróżnienia w wielu kategoraich, jednak NOVUM otrzymało najwięcej punktów jako samodzielny Lider.


ITBANK-2019-statuetka

Nagroda specjalna dla Zakładu Usług Informatycznych Novum za I miejsce w kategorii "Pozycja firm w sektorze banków spółdzileczych" w Rankingu IT@BANK 2019.
Ranking firm IT pracujących na potrzeby instytucji finansowych publikuje redakcja „Miesięcznika Finansowego BANK”. Jak co roku w rankingu przyznano nagrody główne, specjalne i wyróżnienia w wielu kategoraich. W kategorii "Pozycja firm w sektorze banków spółdzielczych" NOVUM otrzymało nagrodę za I miejsce już poraz drugi.


Novum_statuetka_it_bank_2018

Zakład Usług Informatycznych Novum zdobył I miejsce w Rankingu IT@BANK 2018, w kategorii "Pozycja firm w sektorze banków spółdzielczych - Multispecjalizacja i inne". Organizatorem konkursu jest Redakcja Miesięcznika Finansowego BANK. W tegorocznej, trzynastej edycji startowało 57 firm z branży teleinformatycznej, świadczących usługi dla instytucji finansowych. Więcej informacji na temat rankingu znajdą Państwo na stronie organizatora, w artykule - Znamy liderów technologii IT dla sektora finansowego .Lider Informatyki 2018 Dyplom
W konkursie LIDER INFORMATYKI 2018 Zakład Usług Informatycznych Novum otrzymał pierwsze wyróżnienie w kategorii Bankowość i Finanse za autorski system uwierzytelniania biometrycznego Novum eNBio. Lider Informatyki to konkurs z najdłuższą tradycją na rynku, który odbywa się nieprzerwanie od 22 lat. Jury konkursu organizowanego przez redakcję Computerword co roku wyłania i nagradza orgnizacje, których rozwiązania informatyczne wyróżniają się na rynku, skutecznie wpływają na biznes i przynosząc korzyści klientom oraz nadają ton cyfrowej transformacji.


Zakład Usług Informatycznych "NOVUM" Sp. z o.o., został w 2014 roku nagrodzony Złotym Certyfikatem „Solidny Partner” przez Komisję Weryfikacyjną
Programu „Solidny Partner”, realizowanego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i Prezesa Narodowego Banku Polskiego, za działanie zgodne z zasadami rzetelności i odpowiedzialności w biznesie oraz udział w programie od 2002 r.

 

Gazela Biznesu 2012Zakład Usług Informatycznych Novum został wyróżniony "Gazelą Biznesu 2012". Ranking jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w Polsce polegającym na wyróżnieniu firm cieszących się nieskazitelną reputacją i uczciwością wobec pracowników, kontrahentów i klientów, a zarazem odnotowującą ciągły wzrost sprzedaży i rozwój na przestrzeni trzech ostatnich lat. Ranking organizowany jest od 2000 roku przez dziennik gospodarczy „Puls Biznesu”. 

 

 

 

intel Firma NOVUM uzyskała status Gold w programie Intel® Technology Provider. Technologie światowego lidera jakim jest firma Intel® w produkcji podzespołów sprzętu informatycznego, są tymi które proponujemy naszym klientom w pierwszej kolejności. Więcej informacji dotyczących stacji roboczych, serwerów oraz innych urządzeń opartych o podzespoły firmy Intel® mogą Państwu uzyskać w dziale wsparcia technicznego.
nagrody 2011 Kapituła Konkursu HIT ROKU 2011, przyznała NOVUM rekomendację Gazety Bankowej dla Systemu obsługi bankomatów, wpłatomatów i kart Novum Host w kategorii PRODUKTY. Z oprogramowania systemu Novum Host korzysta ponad 130 banków spółdzielczych, na ponad 600 bankomatach i wpłatomatach. Dzięki współpracy z tak liczną grupą użytkowników oprogramowanie podlega ciągłym zmianom, zwiększana jest jego funkcjonalność by zaspokoić potrzeby i oczekiwanie banków i ich klientów.


fot 21
W XIII edycji konkursu EUROPRODUKT, nad którym główny patronat sprawowało Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, wyróżniono nasze oprogramowanie w kategorii PRODUKT. Terminal Operacyjny TEO umożliwia realizację zdalnych operacji bankowych z autoryzacją i księgowaniami online w oparciu o kartę własną banku. Program wykonuje operacje poprzez sieć GSM, wykorzystując najwyższy poziom zabezpieczeń stosowanych w bankowości elektronicznej (wszystkie realizowane operacje muszą być potwierdzone osobistym kodem PIN).


Komisja Weryfikacyjna Programu SOLIDNY PARTNER pod patronatem honorowym Unii Europejskiej - Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce - oraz Prezesa Narodowego Banku Polskiego, działająca przy Stowarzyszeniu Rzetelnego Biznesu, przyznała Novum tytuł SOLIDNY PARTNER za rzetelność i odpowiedzialność w biznesie.


fot 3
W III edycji Konkursu EUROPRODUKT, przeprowadzanego pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, Telewizji Polskiej i Hoppenstend Bonnier nasza firma została wyróżniona Certyfikatem EUROPRODUKT za "System obsługi bankomatów ON-LINE NOVUM HOST 4GL". Nagrodzony Produkt, będący sprawdzonym, wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem, realizuje wymagania europejskiej jakości i nowoczesnej technologii. Potwierdza to pozycję Novum jako lidera na rynku nowoczesnych i autorskich rozwiązań realizujących usługi bankowości elektronicznej.


fot 5W czerwcu 2002 roku nasza firma otrzymała Akt Nadania Godła Promocyjnego Kapituły Odznaczeń Krajowego Związku Banków Spółdzielczych: PARTNER GODNY ZAUFANIA KZBS. Wyróżnienia przyznano za: "budowanie podstaw dla nowoczesnej obsługi klientów banków spółdzielczych poprzez wprowadzanie do ich placówek rozwiązań informatycznych nowej generacji".


System Novum Bank 4 GL otrzymał pozytywną rekomendację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w zakresie poprawności i prawidłowości działania produktu oraz jego użyteczności w praktyce.