Ze stron banków:

ITBANK2020

SMS dla ATM

Program SMS dla ATM rozszerza funkcjonalność systemu do obsługi bankomatów i wpłatomatów Novum Host, zapewniając zdalne monitorowanie pracy urządzenia. Program wysyła na wskazane telefony komórkowe, w postaci komunikatów SMS, alarmy i ostrzeżenia dotyczące stanu bankomatu (mała ilośd banknotów w kasetach, brak komunikacji z bankomatem, brak papieru w drukarce itp.)

Program SMS dla ATM może być zainstalowany na komputerze wraz z programami Bankofon, Home Banking, Host bankomatowy. W przypadku wdrożenia wcześniej programu SMS Banking uruchomienie programu SMS dla ATM nie wymaga zakupu dodatkowego telefonu komórkowego lub modemu GSM.
 
Komunikaty o stanie bankomatu będą przesyłane wiadomością SMS, jeżeli bankomat zostanie dodany do listy bankomatów i odpowiednio zdefiniowany w aplikacji HOST Bankomatowy.

Urządzenia ATM pracujące w oparciu o nowoczesny system obsługi bankomatów, wpłatomatów i kart NOVUM HOST autorstwa Zakładu Usług Informatycznych Novum Sp. z o.o. pozwalają na samoobsługową realizację transakcji oraz dostarczają spersonal [ ... ]

Program SMS dla ATM rozszerza funkcjonalność systemu do obsługi bankomatów i wpłatomatów Novum [ ... ]