Ze stron banków:

ITBANK2020

Szkolenia


Novum organizuje szkolenia z zakresu obsługi i administracji systemu Novum Bank Enterprise. Szkolenia odbywają się w siedzibie Novum w Łomży przy ul. Spokojnej 9A. Doświadczeni prowadzący, małe, kilkuosobowe grupy uczestników oraz dobrze wyposażona sala komputerowa, sprzyją zdobywaniu wiedzy obejmującej różne dziedziny działalności bankowej oraz dotyczącej obsługi poszczególnych aplikacji Novum Bank Enterprise. 


Uczestnikom zapewniamy dostęp do stanowiska komputerowego wyposażonego w system obsługi banku Novum Bank Enterprise oraz bezpłatne materiały szkoleniowe. Szkolenia odbywają się w godzinach od 900 do 1600. Przewidziane są przerwy kawowe oraz przerwa obiadowa. Koszt szkolenia obejmuje posiłki, nie uwzględnia kosztów dojazdu i zakwaterowania (koszt własny uczestnika szkolenia). 

Na prośbę banków organizujemy także szkolenia wyjazdowe. Koszt organizacji uzależniony jest od zakresu materiału, ilości uczestników (banków) i podlega indywidualnym ustaleniom. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia i uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie formularza zgłoszeniowego. Formularz należy odesłać na minimum 7 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia.

 

Informujemy, iż w przypadku rezygnacji ze szkolenia, firma Novum zastrzega sobie prawo do obciążenia banku odpłatnością w wysokości:

  • 50% kosztów za każdego zgłoszonego uczestnika przy powiadomieniu o rezygnacji w okresie krótszym niż 3 dni robocze przed terminem szkolenia,
  • 75% kosztów za każdego zgłoszonego uczestnika, przy braku pisemnego powiadomienia o rezygnacji z udziału w szkoleniu,
  • brak kosztów przy zgłoszeniu rezygnacji min 3 dni robocze przed terminem szkolenia.


Zgłoszenia oraz rezygnacje z uczestnictwa w szkoleniu prosimy kierować na numer faxu 86 215 10 15 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
 

Zastrzegamy możliwość odwołania zajęć, w przypadku braku minimalnej ilości uczestników lub zmiany terminu szkolenia wynikającej z bieżących zobowiązań i prac wdrożeniowych, na min 3 dni robocze przed datą zaplanowanego szkolenia.

Szkolenia online (webinaria)
Nową propozycją są webinaria - szkolenia, kursy i prezentacje online, prowadzone z wykorzystaniem transmisji audiowizualnej za pośrednictwem Internetu. Wymaganiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja uczestnika online i komputer z dostępem do Internetu. Ze szkoleń można skorzystać na komputerach stacjonarnych i przenośnych.
Informacja o webinarium będzie rozsyłana bankom pocztą e-mail, tydzień przed planowanym szkoleniem. W przesłanym e-mailu podane będą: tematyka szkolenia, imię i nazwisko prowadzącego, data i godzina rozpoczęcia, graniczny termin rejestracji uczestników. Na pozyskane adresy e-mail osób chcących wziąć udział w webinarium, minimum 24 godziny przed rozpoczęciem szkolenia, prześlemy zaproszenie z linkiem umożliwiający w nim udział.


 

fot 14