Ze stron banków:

ITBANK2020

Rok 2016


2016 XI
Zakończyła się IX edycja Novum Jazz Festival.
Zapraszamy na relację na stronie festiwalu: http://jazz.radionadzieja.pl/njf-2016/.

2016 XI
Kolejne spotkania regionalne z bankami użytkującymi oprogramowanie Novum odbyły się w Wieliczce oraz w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina. Uczestnikom dziękujemy za udział.

2016 X
System obsługi bankomatów Novum Host został rozszerzony o nową, innowacyjną i wygodną funkcję Sm@rt wypłaty, która daje możliwość realizacji transakcji w bankomatach bez karty.

2016 VIII
Do oferty wprowadziliśmy Moduł Obsługi Wniosków IB, który umożliwia obsługę wniosków bankowych, samodzielnie przez klienta, z poziomu systemu bankowości internetowej.

2016 VII
Do oferty wprowadziliśmy nowy czytnik umożliwiający rejestrowanie kodów jedno i dwuwymiarowych (QR Code). Inteligentna technologia rejestracji obrazów PRZM wyznacza standard wydajności skanowania kodów 2D, przyspieszając dekodowanie danych i znacznie usprawniając obsługę klientów. Oprogramowanie systemu Novum Bank posiada wbudowny interfejs obsługi czytnika.

2016 VII
Testowe Aplikacje Systemu Bankowego to nowy produkt w ofercie Novum. Oprogramowanie pozwala realizować wymogi prawne dotyczące testowania nowych wersji i nowych produktów, utrzymania ciągłości działania i obsługi sytuacji awaryjnych.

2016 VI
W Licheniu odbyło się Forum Administratorów Novum Bank 2016. Przy wsparciu firm oferujących rozwiązania sektorowi bankowemu, przedstawiliśmy nowości produktowe, oraz omówiliśmy zagadnienia dotyczące kwestii bezpieczeństwa usług bankowych i regulacji prawnych obowiązujących w sektorze bankowym.

2016 VI
Do oferty wprowadziliśmy nową wersję programu Bankofon. Zachęcamy do kontaktu z Novum w celu uzyskania bliższych informacji.

2016 III
Spotkaniem w Łomży rozpoczęliśmy kolejny cykl spotkań regionalnych z użytkownikami oprogramowania Novum. Uczestnikom dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

2016 I
W ofercie urządzeń bankowych przedstawiliśmy nowy recykler kasjerski TCR Vertera 6G. Urządzenie wspopmaga pracę kasjera i jest obsługiwane bezpośrednio z systemu Novum Bank.

2016 I
Nowa wersja oprogramowania do obsługi bankomatów Novum ATM w połączeniu z bankomatami recyklingowymi pozwala uruchomić kantor wymiany walut. Kantor dostepny jest bez karty, umożliwia klientom dokonywanie sprzedaży lub zakupu EUR.

2016 I
Do oferty urządzeń bankomatowych wprowadziliśmy nowy model bankomatu tradycyjnego - SIGMA ST 400.