Bankomat recyklingowy z wpłatomatem i biometrią dłoni, udostępniony Klientom Banku, w nowej filli Banku Spółdzielczego w Węgorzewie.
- szybka wpłata środków na rachunek (brak kolejek które mogą występować w oddziałach banku),
- wypłata gotówki,
- błyskawiczne księgowanie środków na rachunku,
- natychmiastowa możliwość korzystania z wpłaconych pieniędzy np. w bankowości internetowej, lub innych bankomatach banku,
- możliwość wpłaty małych i dużych kwot na rachunek (np. oszczędności lub utargów sklepu),
- bezprowizyjna wpłata o każdej porze dnia i nocy,
- dodatkowe usługi np.: doładowanie telefonów, dokonywanie opłat bezpośrednio w urządzeniu, wydruk wyciągu (ostatnie 14 operacji).
- bezpieczeństwo realizacji transakcji dzięki wykorzystaniu biometrycznego uwierzytelnienia klienta - zastosowano biometrię dłoni w oparciu o system Novum eNBio i czytniki Palm Vein.
Nowoczesny bankomat z wpłatomatem oraz System Uwierzytelniania Biometrycznego Novum eNBio, wraz czytnikami Palm Vein kompleksowo dostarczyła i uruchomiła w banku firma Novum. Urządzenie zostało uruchomione dla klientów banku w nowej, 3 Filli przy ulicy Przesiedleńczej w Węgorzewie.
Na podstawie informacji ze strony internetowej Banku Spółdzielczego w Węgorzewie: http://bswegorzewo.pl/wplaty-w-bankomacie