Odwiedź naszą stronę facebook  Odwiedź naszą stronę LinkedIn  Odwiedź nasz kanał YouTube  Zadzwoń do nas Napisz do nas    FANB - Forum Administratorów Novum Bank

Odwiedź naszą stronę facebook  Odwiedź naszą stronę LinkedIn  Odwiedź nasz kanał YouTube FANB - Forum Administratorów Novum Bank

Zadzwoń do nas Napisz do nas 

 

O NAS

 

 

 

O NAS

Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o. istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla sektora bankowego. Jesteśmy integratorem i dostawcą kompleksowych systemów informatycznych. Tworzymy z pasją aplikacje realizujące obsługę produktów bankowych, gospodarki własnej banku, w tym systemy wspierające analizy i przetwarzanie danych. Oferujemy autorskie systemy bankowości elektronicznej pozwalające na dostęp klienta banku do jego rachunku poprzez Internet, telefon, bankomat, itp. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania typu multivendor do obsługi bankomatów, wpłatomatów i bankomatów recyklingowych.

Wieloletni harmonijny rozwój i ścisła współpraca z polskimi bankami spółdzielczymi doprowadziły do uzyskania uznanej pozycji jednego z głównych dostawców autorskich, bankowych systemów IT. NOVUM jest rzetelnym partnerem dla każdego banku.

  Istotą misji NOVUM jest maksymalizowanie korzyści samodzielnych, niezależnych Banków Spółdzielczych – użytkowników systemów NOVUM – poprzez rzetelne wytwarzanie i dostarczanie autorskich rozwiązań. 

Obecnie ponad 43 % spośród banków spółdzielczych korzysta z rozwiązań NOVUM.

ISO 27001: 2013   

ISO 22301: 2019


Od 2015 roku pracujemy zgodnie z normą ISO/IEC 27001:2013 - SYSTEM ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI.

Od 2023 roku pracujemy zgodnie z normą ISO 22301:2019 - SYSTEM ZARZĄDZANIA CIĄGŁOŚCIĄ DZIAŁANIA.