Odwiedź naszą stronę facebook  Odwiedź naszą stronę LinkedIn  Odwiedź nasz kanał YouTube  Zadzwoń do nas Napisz do nas    FANB - Forum Administratorów Novum Bank

Odwiedź naszą stronę facebook  Odwiedź naszą stronę LinkedIn  Odwiedź nasz kanał YouTube FANB - Forum Administratorów Novum Bank

Zadzwoń do nas Napisz do nas 

 

Szybka pożyczka


 

 

Szybka pożyczka

Oprogramowanie systemu Novum Bank pozwala zdefiniować i automatycznie obsługiwać szybkie pożyczki (e-pożyczki), z których klienci mogą samodzielnie korzystać w systemie bankowości internetowej, w aplikacji mobilnej oraz bankomatach.

Podstawowe cechy rozwiązania


Oprogramowanie systemu Novum Bank, przy użyciu kreatora, w prosty sposób pozwala zdefiniować mechanizm oceny klienta i oferty szybkiej pożyczki, proponowane poszczególnym grupom klientów, w zależności od ich zdolności kredytowej. Z pożyczki mogą skorzystać wszyscy klienci spełniający warunki określone przez bank i po akceptacji warunków.

W zależności od decyzji banku, pożyczka może być dostępna w bankowości internetowej, w aplikacji mobilnej oraz w bankomatach z możliwością wykluczenia wskazanych urządzeń (bankomaty tradycyjne i recyklingowe pracujące pod kontrolą systemu Novum HOST).

W przypadku bankomatów oferty szybkiej pożyczki są automatycznie prezentowane klientom spełniającym warunki jej udzielenia w sytuacji, gdy klient ma zbyt mało środków na rachunku próbując dokonać wypłaty w bankomacie.

W bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej oferty szybkiej pożyczki prezentowane są po wyborze funkcji "Szybka pożyczka".

W zależności od decyzji banku szybka pożyczka może być rozliczana w formie limitu w rachunku lub pożyczki kredytowej. 

Korzyści biznesowe


  • ciekawa oferta dla klientów i łatwość skorzystania z niej bez potrzeby wizyty w banku,
  • możliwość dodatkowego dochodu dla banku,
  • pełna automatyzacja procesów oceny klienta, ofertowania i rozliczania pożyczek,
  • brak dodatkowych kosztów licencyjnych,
  • możliwość kreowania banku jako nowoczesnego i innowacyjnego.

Cechy wyróżniające


  • łatwość definiowania ofert przy użyciu kreatora systemowego,
  • automatyzacja procesu oceny klienta, ofertowania i rozliczania.

Wymagane oprogramowanie


Zapraszamy do kontaktu
z Działem Ofertowania i Sprzedaży Licencji


ul. Spokojna 9a, 18-400 Łomża
sekretariatnovum.pI