Ze stron banków:

ITBANK2020

Obsługa wypłaty bilonu w bankomatach

bilon
Oprogramowanie Novum ATM zostało przystosowane do obsługi modułu wypłacającego bilon. Dzięki rozbudowie bankomatu o moduł wypłaty bilonu poszerza się zakres możliwych zastosowań tego urządzenia o wypłatę świadczeń i zasiłków. W połączeniu z modułem wpłat banknotów możemy uzyskać automatyzację rozmiany pieniędzy, a także możliwość realizacji wpłat na rachunki obce z wydawaniem reszty.

 

Oprogramowanie Novum ATM wykonane zostało w technologii zapewniającej możliwość jego wykorzystywania w urządzeniach bankomatowych różnych producentów (między innymi Talaris oraz innymi).

Uniwersalny interfejs zapewnia możliwość integracji i uruchomienia współpracy online z oprogramowaniem różnych dostawców. Oprogramowanie Novum ATM pracuje na ponad 600 bankomatach różnych producentów. W celu uzyskania bliższych informacji o Novum ATM prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Wydawanie kart własnych znacznie rozszerza tradycyjną funkcjonalność przypisaną do bankomatu. Karty własne pozwalają na zwiększenie dochodów prowizyjnych banku, ograniczają koszty wydawania i autoryzacji kart oraz upraszczają i przyspieszają proces wydawania kart. Wydanie kart  [ ... ]

Oprogramowanie Novum ATM zostało przystosowane do obsługi modułu wypłacającego bilon. Dzięki rozbudowie bankomatu o moduł wypłaty bilonu pos [ ... ]