Ze stron banków:

ITBANK2020

Rok 2015


2015 XI
Najnowsza wersja systemu zarządzania emisją materiałów reklamowych i informacji Novum SPRINT, oprócz obsługi tradycyjnych monitorów reklamowych montowanych w placówkach, umożliwia wykorzystanie systemu do zarządzania reklamami w bankomatach pracujących pod kontrolą systemu Novum Host.

2015 XI
Do oferty oprogramowania wprowadziliśmy Systemu zarządzania relacjami z klientem - Novum CRM. Program poszerza funkcjonalność systemu księgowego Novum Bank Enterprise oraz systemu obsługi zadań i dokumentów Novum EOD, pozwalając prowadzić zorganizowane działania w celu utrzymania i zarządzania relacjami z klientem.

2015 XI
Odbyła się kolejna edycja Festivalu Novum Jazz, nad którym patronat sprawuje Novum, więcej ...

2015 XI
W Chorzowie i w Lublinie spotkaliśmy się z kolejnymi grupami banków użytkującymi oprogramowanie Novum.

2015 X
Kapituła Programu Solidny Partner, pod patronatem honorowym Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Prezesa Narodowego Banku Polskiego, uhonorowała Novum dyplomem uznania za działanie zgodne z zasadami rzetelności i odpowiedzialności w biznesie.

2015 IX
W dniach 8-9 września w Hotelu w Bronisławowie odbyło się Forum Administratorów Novum Bank FANB 2015. Podczas konferencji zaprezentowano zagadnienia w zakresie nowych technologii informatycznych i teleinformatycznych, a także przedstawiono możliwości ich wykorzystania w działalności Banku.

2015 VII
Odbyła się pierwsza prezentacja aplikacji dla dzieci Novum-13, roszerzająca funkcjonalność systemu bankowości internetowej banków spółdzielczych. W oparciu o aplikację banki mogą proponować Bankowość dla najmłodszych.

2015 VI
W Uniejowie odbyła się prezentacja Systemu obsługi zadań i dokumentów Novum EOD połączona z warsztatami dotyczącymi zaawansowanych metod pracy z systemem.

2015 IV
Odbyły się kolejne, organizowane przez Novum, spotkania z użytkownikami oprogramowania Novum. Tym razem spotkaliśmy się w Ciechanowcu, Kołobrzegu i Licheniu.

2015 I
W kolejnych bankach wdrażany jest System Uwierzytelnienia Biometrycznego Novum eNBio. więcej...