Ze stron banków:

ITBANK2020

Rok 2012


2012 XI
Novum otrzymało podziękowanie za długoletnią i owocną współpracę mającą wpływ na rozwój Żuławskiego Banku Spółdzielczego w Nowym Dworze Gdańskim ... więcej...

2012 XI
Wyróżnienie za wieloletnią współpracę z Bankiem Spółdzielczym w Kazimierzu Dolnym... więcej...

2012 X
"Partner godny zaufania Banku Spółdzielczego w Ślesinie" - to tytuł wyróżnienia jakie otrzymało Novum. Wyróżnienie zostało przyznane z okazji 100 lecia istnienia banku, podczas uroczystości jubileuszowej która odbyła się 05 października 2012r. w Ślesinie ... więcej...

2012 IX
„Zasłużony dla Banku” – to tytuł wyróżnienia jakie z okazji 110-lecia istnienia Banku Spółdzielczego w Kolnie otrzymał Zakład Usług Informatycznych Novum w Łomży. Uroczystości z okazji jubileuszu odbyły się 28 września 2012 r. w Kolnie... więcej...

2012 IX
Po raz piąty spotkaliśmy się z naszymi użytkownikami podczas Forum Administratorów Novum Bank. Dwudniowe spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, rozmów o potrzebach i wymaganiach w stosunku do systemu obsługi banku... więcej...

2012 VII
Odbyło się pierwsze uruchomienie oprogramowania do obsługi bankomatów i wpłatomatów Novum Host z wykorzystaniem biometrycznej autoryzacji transakcji realizowanych w bankomatach banku spółdzielczego. Obecnie trwają prace nad uruchomieniem autoryzacji biometrycznej w kolejnej instalacji obejmującej kilkadziesiąt bankomatów.

2012 VII
Uruchomiliśmy pierwszy bankomat recyklingowy w banku spółdzielczym. Rozwiązanie to bazuje na oprogramowaniu Novum Host, które zapewnia bezpośrednią współpracę bankomatu recyklingowego z pracującym w banku oprogramowaniem. Zapewnia to księgowanie wpłat i wypłat w czasie rzeczywistym bez konieczności odwoływania się do zewnętrznych centrów autoryzacji i dodatkowych kosztów.

2012 VI
Wprowadziliśmy do oferty nowy produkt - System do obsługi zadań i dokumentów Novum EOD. Oprogramowanie to pozwala na automatyzację obiegu dokumentów oraz procesów obsługi produktów bankowych.

2012 VI
Novum otrzymało wyróżnienie od Banku Spółdzielczego w Łomży za wieloletnią współpracę oraz statuetkę za szczególny wkład w rozwój Zrzeszenia BPS. Novum zostało także wyróżnione przez Bank Spółdzielczy w Sędziszowie z okazji obchodów 100-lecia istnienia banku.

2012 VI
Novum zostało wyróżnione przez Bank Spółdzielczy w Sędziszowie z okazji obchodów 100-lecia istnienia banku.

2012 V
Wzięliśmy udział w Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, gdzie Pan Przemysław Balewski Prezes Zarządu Novum wystąpił z prezentacją: „Nowe technologie na potrzeby Banków Spółdzielczych”. Ponadto ogromnym zainteresowaniem przedstawicieli Zarządów Banków Spółdzielczych cieszyło się nasze firmowe stoisko wyposażone w bankomat z funkcją recyklingu oraz recykler kasjerski Vertera.

2012 V
Odbyły się kolejne, zorganizowane przez Novum spotkania z użytkownikami oprogramowania Novum. Tym razem spotkaliśmy się w Częstochowie i Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

2012 IV
Po raz pierwszy w tym roku spotkaliśmy się z przedstawicielami Zarządów Banków Spółdzielczych. Spotkanie odbyło się w Łomży, a nasze zaproszenie przyjęło ok. 40 banków z północno-wschodniej części Polski.

2012 III
Wprowadziliśmy nową wersję oprogramowania rozszerzającego funkcje systemu Novum Host o obsługę języków: niemieckiego i rosyjskiego, tym samym użytkownicy bankomatów mają do wyboru 4 wersje językowe: polską, angielską, niemiecką oraz rosyjską.

2012 I
W nowy rok wkraczamy z rekordową liczbą banków korzystających z kompleksowego systemu obsługi banku Novum Bank. Decyzja kilkunastu banków o wyborze naszego produktu, uwieńczona ubiegłorocznymi wdrożeniami, zaowocowała liczbą użytkowników systemu Novum Bank na poziomie ok. 40% spośród wszystkich Banków Spółdzielczych w Polsce!